כתיבת תוכן לאתרים | כתיבת ויקיפדיה

אתרים: אז ועכשיו

כתיבת תוכן שיווקי לאתרים

האינטרנט התפתח במהירות לאורך העשורים האחרונים. אם בעבר, אנשים לא התמקדו בכל הקשור אל קידום אתר אינטרנט, בידול האתר מאתרים אחרים, כתיבת תוכן שיווקי לאתרים על מנת לעניין את הגולשים ולסקרן אותם לגבי המוצרים והשירותים שמוצעים במסגרת אתר זה או אחר, כיום התחרות גדולה וכל בעל עסק מנסה לשווק את האתר שלו בצורה האטרקטיבית ביותר.

קצת היסטוריה – האינטרנט

תחילתו של האינטרנט היה עוד בשנות השישים על ידי הצבא האמריקאי. בשנת 1992 התחיל האינטרנט המסחרי כפי שאנחנו מכירים אותו בשם WWW ובשלב זה גם החלו בפיתוח של כל מיני טכנולוגיות שעיקרן היה לשפר את המהירות של האינטרנט, לשפר את התצוגה הגרפית ועוד. האינטרנט התקדם בצעדי ענק, אם בשנות השישים נוצרת רשת ארפא-נט ומייצרים דור ראשון של ציוד שמיועד ליצירת תקשורת בין חומרה לתוכנה. בשנות השבעים רשת הארפא-נט גדלה ומוצג לראשונה הדואר האלקטרוני. בנוסף, מפתחים את הגרסה הראשונה המסחרית של הרשת, הטאלאנט. בשנות השמונים משתמשים לראשונה במושג אינטרנט, בסיס האינטרנט בפרוטוקול TCP/IP ובסוף שנות השמונים יש יותר מעשרת אלפים שרתים. בשנות התשעים משחררים את הדפדפן המסחרי הראשון. האינטרנט החל מכסה את כל הגלובוס, יותר מארבעים מיליון אנשים מחוברים לאינטרנט. בשנות האלפיים סיסקו מפתחת רשת IP מתקדמת. נכון לשנת 2015 יש מיליוני אתרי אינטרנט (ואף יותר) וניתן לומר שמדובר על עולם ווירטואלי ענק באמצעותו רוכשים ידע, מבצעים סחר אלקטרוני ועוד. בהתאם, קיימת תחרות גדולה מאוד בין האתרים ומכאן התפתחו מושגים חדשים, כמו למשל קידום אתרים, כתיבת תוכן שיווקי לאתרים ועוד.

כתיבת תוכן שיווקי לאתרים ועודכתיבת תוכן שיווקי לאתרים

בעבר, בניית אתר אינטרנט הייתה מורכבת ורק מומחים יכלו לעשות אותה, כיום יש אפשרות לבנות אתרי אינטרנט באמצעות תוכנות מיוחדות או לפנות אל מומחה. אם בעבר, העלות של בניית אתר הייתה גבוהה כיום לרוב העסקים יש אתר אינטרנט והעלות של אתר אינטרנט ירדה פלאים. בעבר, רוב האנשים קידמו את האתרים שלהם בעצמם וזאת משום שלא הייתה כמעט תחרות והקידום לא היה קשה, כיום עסק שאינו שוכר את שירותיהם של מומחים בתחום קידום אתרי אינטרנט, קרוב לוודאי שלא יצליח להתבלט עם האתר שלו ולעמוד בתחרות אל מול אתרים אחרים. דבר נוסף וחשוב הוא כל הקשור אל כתיבת תוכן שיווקי לאתרים ובכלל כל הקשור אל התוכן של האתר. אם בעבר, לא הייתה חשיבות גדולה לתוכן, כיום התוכן הוא אחד מהדברים החשובים ביותר. תוכן איכותי הוא זה שיקבע במידה רבה את איכות האתר שלכם בעת דירוגו על ידי גוגל, אנשים יכנסו אל האתר שלכם אם הם יהיו מסוקרנים מאותו תוכן אותו יש לכם להציע להם וכמעט כל עסק רציני שוכרת את שירותיהם של מומחים בתחום כתיבת תוכן שיווקי לאתרים משום שאלו מצליחים לעניין את קהל הגולשים ולהוביל אותם להיכנס אל אתר האינטרנט אל מול אתרי אינטרנט רבים אחרים.

לסיכום, אם אתם מעוניינים שאתר האינטרנט שלכם ייחשף בפני כמה שיותר גולשים ויצליח לעניין אותם ולגרום להם לחזור תצטרכו לשים דגש על כל הקשור אל קידום האתר, כתיבת תוכן שיווקי לאתרים ועיצוב האתר.

התחלת צ'אט
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכולה לעזור?
דילוג לתוכן