כתיבת תוכן לאתרים | כתיבת ויקיפדיה

הליך כתיבת תוכן לאתרים

כתיבת תוכן לאתרים – כיצד?

משדרגים את אתר האינטרנט שבבעלותכם? שוקדים על הקמתו של אתר אינטרנט חדש? זה הזמן להתעדכן באחד הנושאים המרכזיים הנלווים להליך הקמתו או שדרגו של האתר: תוכן האתר. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב אודות הליכי כתיבת תוכן לאתר האינטרנט.

הליך כתיבת תוכן לאתרים, בדומה לכל הליך אחר הנלווה להקמתו או שדרוגו של אתר האינטרנט שבבעלותכם, חייב להתבצע על ידי חברות אינטרנט המתמחות בנושא. בכל הנוגע לכתיבת תוכן תוכלו למצוא מגוון רחב של חברות העוסקות באספקת תכנים טקסטואליים ותכנים ויזואליים לאתרים. חברות אלו מעמידות לרשותכם ניסיון מקצועי מורחב בכל הנוגע לאפיון התכנים השונים אשר יופיעו באתר, וזאת לצד יכולותיהן המקצועיות להעמיד לרשותכם את שירותי הכתיבה, הניסוח והעריכה האיכותיים ביותר.

כתיבת תוכן לאתרים – כיצד מחליטים במה להתמקד?

הליך כתיבת התוכן מתבצע בהתאם לבריף מקדים אותו נדרש מזמין השירות למלא. בריף זה כולל שאלות מנחות מטעם חברת התוכן למזמין השירות, כאשר כל תשובה מחדדת עבור חברת התוכן את צרכי הלקוח ומטרות התוכן המיועד. במקביל, חברת תוכן מקצועית ומנוסה מבצעת בדיקה רוחבית ברשת האינטרנט בנוגע לתחום עיסוקו של האתר המיועד. בדיקה זו נועדה לבחון מהו סגנון הכתיבה הרווח בתחום עיסוק האתר ברחבי הרשת ומה הן מילות המפתח והביטויים המרכזיים בהם נעשה שימוש לצורך קידום התכנים באתרי הליך כתיבת תוכן לאתריםהמתחרים.

עם סיום מלאכת אפיון הטקסט הייעודי על ידי חברת התוכן, מועלים על ידי עובדי החברה רעיונות ונושאים רלוונטיים בהם מומלץ להתמקד במהלך כתיבת תוכן לאתרים הנדרשים. בשלב זה מתקיים דיון נוסף עם מזמין השירות בנוגע לרעיונות והנושאים השונים המועלים על ידי עובדי החברה, ומיד לאחר אישור הרעיונות והנושאים על ידי מזמין העבודה, חברת התוכן מתפנה להליך כתיבת התוכן, ניסוחו, עריכתו והתאמתו לכל אחד מפלטפורמות הגלישה הקיימות (מחשב נייד+נייח, טאבלט, סמארטפון, אפליקציות וכו).

תוכן מקצועי המעניק לגולש הממוצע ערך מוסף בנוגע לתחום בו עוסק האתר, מצליח להותיר את הגולש זמן ממושך יותר באתר, וכפועל יוצא מכך, הולכת וגדלה הסבירות כי הגולש ימצא באתר המיועד את מבוקשו. יצירת תוכן מקצועי לאתרי אינטרנט מתבססת גם על תכנים מקצועיים בעלי ערך מוסף ללקוח (הגולש) וגם על תכנים שיווקים אשר נועדו לגרום ללקוח (הגולש) לנוע לפעולה ולבצע פעולות גלישה כאלו ואחרות בין עמודי האינטרנט השונים של האתר.

כתיבת תוכן לאתרים באמצעות חברות תוכן מקצועיות, תאפשר גם לכם ליהנות מתכנים מקצועיים ושיווקיים כאחד המוזנים בכל אחד מדפי האתר. תכנים אלו נכתבים על ידי "חיות אינטרנט" בעלי ניסיון מקצועי עשיר באחד מהתחומים הבאים: קופירייטינג ורעיונות, שיווק באינטרנט, יחסי ציבור, ניהול קמפיינים, כתיבה שיווקית, כתיבה טכנית-מקצועית ועוד. כמו כן, חברות התוכן המקצועיות עושות שימוש במאגרי מידע רחבי היקף בכל תחום מקצועי או מסחרי אפשרי.

התחלת צ'אט
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכולה לעזור?
דילוג לתוכן