כתיבת תוכן לאתרים | כתיבת ויקיפדיה

ויקיפדיה – עולם הערכים בויקיפדיה

אם בעבר הלא רחוק נהגו לומר שעסק ללא אתר אינטרנט הוא עסק ללא נוכחות במרחב הוירטואלי, כיום נוהגים לומר את אותו הדבר לגבי ערך בויקיפדיה. קרי, אם אין לכם ערך בויקיפדיה, קחו בחשבון שהנוכחות שלכם לוקה בחסר וקרוב לוודאי שאנשים יעדיפו לשכור את שירותיהם של עסקים בעלי ערך ויקיפדי.

ויקיפדיה – על מה מדובר?

הדרך הטובה ביותר לתאר מהי ויקיפדיה היא לומר שמדובר על אנציקלופדיה שיתופית באינטרנט. המטרה של אנציקלופדיה זו היא לספק מידע אודות ערכים שונים, מידע חופשי אותו ניתן לשתף עם כל אחד ברשת ואותו כל אחד יוכל לערוך ברשת. נכון להיום כל מי שמחובר לאינטרנט ויודע כיצד לפתוח את הדפדפן מוצא את עצמו קורא אודות ערך זה או אחר בויקפדיה. כל אלו מובילים לכך שרוב העסקים והאנשים מעוניינים שיהיה להם ערך בויקיפדיה.כתיבת ערך ויקיפדיה

כתיבת ערך בויקיפדיה – קבלת החלטה

אמנם רבים מעוניינים בערך ויקיפדיה, אך לא כולם יודעים כיצד לכתוב ערך מקצועי באנציקלופדיה השיתופית המקוונת. מלאכת כתיבת הערך היא מלאכה מדוקדקת שמחייבת עמידה בכל אותם תנאים שהכתיבה ויקיפדיה. נכון להיום יש אפשרות לכתוב את הערך לבד או לשכור את שירותיהם של חברות מקצועיות ובעלות ניסיון במלאכה זו. ההחלטה לכתוב ערך לבד מחייבת קבלת אחריות על אכיפת כל הכללים והתקנות של ויקיפדיה והבנה שכל טעות קטנה עלולה להוביל לאי אישורו של הערך ולפיכך למחיקתו.

טעויות שמובילות לפסילה

כתיבת הערך באופן שיווקי פרסומי, כתיבת ערך מלווה בסופרלטיבים והתעלמות מעובדות בולטות ופרסומים שאינם מחמיאים הן רק חלק מאותן הטעויות אותן עושים אנשים שאינם מכירים את כללי הויקיפדיה, אותם אנשים שלא קראו את המדריכים הרשמיים אותם פרסמו צוות הויקיפדיה. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון שכיוון שמדובר על מיזם אינטרנטי בעל קוד פתוח, כל אדם שיש לו חיבור לאינטרנט וחשבון ויקיפדיה יכול לעבור על הערך שנכתב, לערוך אותו מחדש, לבקר אותו ולפסול אותו. כיוון שפסילת ערך על ידי עורך משמע עבודה קשה מאוד על מנת להחזיר אותו (אם בכלל) וכיוון שלא כל ערך שנכתב זוכה להתפרסם בויקיפדיה, רוב האנשים מעדיפים "ללכת על בטוח" ולפנות אל כותבי ערכי ויקיפדיה מנוסים או חברות כתיבת תכנים שמציעות שירות כתיבת ערך מקצועי בויקיפדיה.

שירות כתיבת ערכים בויקיפדיה

כותבי ערכים מקצועיים בויקיפדיה מכירים את הכללים המחמירים ביותר של ויקיפדיה, דבר שכולל גם היכרות עם מדריך כתיבת הערכים. כיוון שנכון להיום פרסום ערך בויקיפדיה מספק פרסום חינם, רושם מקצועי לגבי מושא הערך, משדר יוקרתיות וממקם את הערך (חברה או אדם פרטי) במיקום גבוה בפלט התוצאות של גוגל רוב האנשים מעוניינים להימנע מסיכונים מיותרים (טעויות שיובילו למחיקת הערך) ולכן הם פונים אל חברה שמספקת שירותי כתיבת ערכים בויקיפדיה. בחירה שמעלה את הסיכויים שערך הויקיפדיה יאושר. בהצלחה!

התחלת צ'אט
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכולה לעזור?
דילוג לתוכן