כתיבת תוכן לאתרים | כתיבת ויקיפדיה

ומה עושים מקדמי האתרים?

אתם יודעים מה עושה בונה האתרים והמעצב של האתר וכעת אתם תוהים "ומה עושים מקדמי האתרים?", מקדם אתרים אחראי על הבאת אתר האינטרנט שלכם למקום טוב בפלט רשימת מנוע החיפוש של גוגל. דבר זה ניתן לעשות על ידי כל מיני פעולות, אם מדובר על כתיבת מאמרי קידום, שילוב מילות מפתח ועוד.

מקדמי אתרים – על מה ולמה?

מקדמי אתרים הם אותם אנשים שמציגים מומחיות בכל הקשור אל הצד השיווקי קידומי של האתר שלכם. כאן לא מדובר על שיווק כפי שאתם מכירים אותו אלא על שיווק אינטרנט במנועי החיפוש של גוגל כאשר המטרה היא אחת, חשיפת האתר שלכם לכמה שיותר גולשיםמאמרי קידום וזאת על ידי הבאתו למיקום גבוה במנוע החיפוש של גוגל. נכון להיום מקדמי אתרים יכולים לבחור בשיטת קידום אחת או לשלב מספר שיטות ופעולות קידום וזאת בהתאם לאסטרטגיה בה הם מעוניינים לנקוט. מקדמי אתרים יוכלו לבחור לקדם את האתר באמצעות פעולות המשתייכות אל שיטת  הקידום האורגני, כמו למשל כתיבת מאמרי קידום עם מילות מפתח פופולאריות, החלפת קישורים עם אתרים אחרים, תוכן איכותי ועוד. בנוסף, הם יכולים להחליט שהם מעוניינים לקדם את האתר בקידום ממומן או קידום אתר ברשתות חברתיות. האפשרויות רבות וכל מקדם יבחר את המתאים לו על מנת להביא את אתר האינטרנט של הלקוח לתוצאה הטובה ביותר.

מאמרי קידום ומקדם אתרים

כל מקדם אתר בעל ניסיון ומוניטין מוצלח יודע שאחד הדברים החשובים ביותר באתר האינטרנט של הלקוח הוא התוכן. גוגל קפדנית מאוד לגבי איכות התוכן בכל אתר וככל שהתוכן יהיה איכותי יותר, מוקפד, מותאם לנושא האתר ולקהל היעד, כך גם הדירוג של האתר יהיה גבוה יותר. בנוסף, חשוב לעדכן ולהוסיף תכנים מדי תקופה וזאת על מנת להראות לעכבישים של גוגל שמדובר על אתר אינטרנט דינאמי שמתעדכן על בסיס קבוע, חשוב לבצע החלפת קישורים של תכנים איכותיים שקשורים אל נושא האתר בצורה ישירה או עקיפה וחשוב "לפרסם" את האתר באמצעות מאמרי קידום חיצוניים לאתר. כלומר מאמרים איכותיים שבהם מוטמעות מילות המפתח החשובות ונושא שקשור אל האתר. מאמרי קידום מהווים חלק בלתי נפרד מפעולות הקידום של כל אתר, אך המקדם הוא אינו זה שיכתוב אותם, כאן חשוב לפנות אל כותבי תוכן לאתרים וכותבי מאמרים לקידום בעלי ניסיון רב והיכרות עם כל כללי האופטימיזציה.

לסיכום, מקדמי אתרים הם אנשי מקצוע שמשתמשים בשיטות, כלים ופעולות שונות על מנת לקדם את האתר שלכם בצורה הטובה ביותר ולחשוף אותו למבקרים רבים. חלק בלתי נפרד מהקידום של כל אתר הוא כל הקשור אל תוכן, אם מדובר על מאמרי קידום בהם מוטמעות מילות מפתח וקישורים, דפי אתר שכתובים באיכות גבוהה, כתבות שמתעדכנות לעיתים ועוד.

התחלת צ'אט
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכולה לעזור?
דילוג לתוכן