כתיבת תוכן לאתרים | כתיבת ויקיפדיה

טיפים ליצירת תוכן מקורי ומעניין

אנו חיים בתקופה בה התחרות על תשומת ליבו של הגולש היא גדולה במיוחד. לא משנה באיזה תחום אתר האינטרנט שלכם עוסק, סביר להניח שיש עוד עשרות אתרים נוספים אשר עוסקים באותו הנושא. החדשות הטובות הן, שקיימת דרך לבדל את עצמכם מהמתחרים, לייחד את האתר שלכם ולגרום לגולשים גם להגיע אל האתר שלכם וגם להישאר לגלוש בו. הדרך המדוברת, תבוא לידי ביטוי בדאגה לתוכן מקורי ומעניין. כתיבת תוכן לאתר, היא אמנות לכל דבר ועניין – מצד אחד היא אמורה להשיג את המטרות שלה ומצד שני היא אמורה גם להיות ייחודית ולמשוך את הגולשים להמשיך ולקרוא אותו.  טיפים ליצירת תוכן מקורי ומעניין

בכדי ליצור תוכן מעניין ואיכותי, חשוב להקפיד בשלב הראשון, על גיוון בתכנים. תוכן מגוון יכלול בין היתר: מדריכים, טיפים וסוגים נוספים של מאמרים שהינם בעלי ערך. חשוב לזכור י תוכן מעניין ובעל ערך מוסף עבור הגולשים, הוא גם תוכן אשר ימשוך אותם לקרוא אותו, להפנים אותו וליישם אותו. כמובן שקיימת חשיבות להקפיד שגם המסר השיווקי וגם משפטי ההנעה לפעולה, אשר מהווים בדרך כלל חלק בלתי נפרד מהתכנים באתר, יועברו בתכנים בצורה כיפית וקלילה וישיגו את המטרה שלהם. כמובן, שחשוב לשלב במאמרים, תמונות איכותיות אשר הינן בעלות קשר ישיר לתוכן של אותה הכתבה.

כתיבת תוכן לאתר – בחירת כותבי התוכן

המפתח לכתיבת תוכן איכותי, מעניין ואיכותי, טמון בבחירת כותבי התוכן. כותב תוכן מנוסה ומקצועי, אשר יודע איך לגשת לכתיבה גם מההיבט הטכני, גם להעביר בצורה נכונה את המסר השיווקי וגם איך לייצר תכנים מעניינים, מקוריים, מיוחדים ואולי גם משעשעים. הדרך הטובה ביותר להתרשם מהיכולות של חברת תוכן או של כותב תוכן, היא לבקש לראות דוגמאות כתיבה – כאשר הדוגמאות יאפשרו לקבל את התמונה מלאה, לגבי סגנון הכתיבה, לגבי כישורי הכתיבה והתבסס על המידע הזה, ניתן לגבש את ההחלטה האם אותו כותב תוכן יהיה זה שיהיה אחראי על כתיבת תוכן לאתר שלכם.

כתיבת תוכן לאתר מהווה כגורם בעל השפעה רבה על איכות האתר, טיבו ועל יכולת השגת המטרות לשמן הוקם – שברוב המקרים, הכוונה תהיה למשוך מספר גבוה של גולשים, אשר יישארו לגלוש באתר לאורך זמן וישובו לפקוד אותו גם בעתיד. מהסיבה הזאת, חשוב מאוד לשים את הדגש הראוי על הנושא הזה ולעשות שימוש בכל הכלים אשר יבטיחו שתוכן האתר שלכם יהיה איכותי, מעניין ומקורי.

התחלת צ'אט
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכולה לעזור?
דילוג לתוכן