כתיבת תוכן לאתרים | כתיבת ויקיפדיה

כתיבה שיווקית בדרך הנכונה

כתיבה שיווקית היא רק אחד מאמצעי השיווק הרבים שעסק יכול וצריך לעשות בהם שימוש, אך מדובר בתחום התמחות שונה ומיוחד. מכיוון שכמעט כל עסק כיום מקיים גם פעילות נרחבת ברשת האינטרנט, הנושא הפך לנפוץ ומוכר. בעבר רק עסקים מעטים נזקקו למאמרים של כתיבה שיווקית – רק אותם עסקים בודדים שבחרו לפרסם מאמרי קידום על ברושורים, בעיתונות המקומית או הארצית. אבל כיום שלכל עסק יש פלטפורמה אינסופית להעלות אליה את פעילות הכתיבה השיווקית שלו – אתרים שונים, בלוגים וכמובן אתר העסק עצמו. מהסיבה הזו כדאי להכיר ולהבין את התחום שהיה פעם נידח יחסית.כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית אינה יכולה להיות בוטה מדי, ממש כשם שפעולת המכירה עצמה צריכה להתבצע בצורה הנכונה. כאשר הטקסט שמתקבל נכתב בעברית דלה, משופע בשגיאות כתיב והגהה – הרושם שמתקבל פוגע בתדמית העסק ואינו מוסיף לה. בנוסף, התוכן עצמו חייב להיות מעניין, משכנע ובעיקר נקי מהפרזות שיווקיות. כך שלמרות שכל אדם שסיים בית ספר יודע לכתוב – רק אנשים שמוכשרים לתחום יכולים להפיק טקסט שיווקי מוצלח. זה דומה מאד לכך שכל אדם יודע לדבר ולשכנע, אבל נדרש כישרון וניסיון כדי להצליח לסגור מכירה מול לקוח.

כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית משרתת את העסק שלכם בחזית נוספת, מכיוון שלא רק אנשים קוראים כיום את הטקסטים שנכתבים ברשת. לכל מאמר שעולה כיום לאינטרנט יש קורא נוסף וחשוב במיוחד – הלא הוא גוגל. כאשר גוגל סורק את המידע שהעליתם המילים שנעשה בהן שימוש, איכות הקישורים הנכנסים לאתר ורמת העניין שהטקסטים עוררו – כל אלו ישפיעו על דירוג האתר שלכם. כאשר אתם שואפים לראות את העסק שלכם מופיע במקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש של גוגל דאגו לכך שעבודת הכתיבה השיווקית תשולב בעבודת הקידום של האתר.

כאשר יש לכם מאמר של כתיבה שיווקית ברמה גבוהה תוכלו לנצל אותו בדרכים רבות. ראשית, ניתן לשלב מאמר מן הסוג הזה באתר או בבלוג. שנית – את אותו מאמר עצמו תוכלו לשלב ברשתות החברתיות וכך ליצור עניין ואינטראקציה סביב הפעילות העסקית שלכם. בנוסף, ניתן כיום לפנות לאתרים איכותיים שיפרסמו מאמרים טובים ומעניינים ויקשרו אותם אל האתר שלכם תמורת תשלום או בדרכים אחרות של שיתוף פעולה. חברת קידום אתרים תדע כיצד לכתוב עבורכם תכנים איכותיים וייחודיים ולשלב אותם בעבודת הקידום של האתר. בחרו בחברה הנכונה שתעניק לכם עבודות כתיבה שיווקית ושירותי קידום אתרים ברמה הגבוהה ביותר.

התחלת צ'אט
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכולה לעזור?
דילוג לתוכן