כתיבת תוכן לאתרים | כתיבת ויקיפדיה

כתיבת ערך בויקיפדיה

כולם רוצים להופיע בויקיפדיה ורק מי או מה שעובר את רף החשיבות יזכה לקבל ערך וליהנות מכל היתרונות שיש לויקיפדיה להציע. בשורות הבאות נדבר מעט על כתיבת ערך בויקיפדיה ונסביר מדוע ויקיפדיה נחשבת למקום שכולם רוצים להיות בו. אז הצטרפו אלינו לקריאה קולחת ונעימה על מהי ומי היא ה-ויקיפדיה.

יתרונות כתיבת ערך בויקיפדיה

  • יוקרה – להופיע בויקיפדיה משמעו להופיע באנציקלופדיה ומכיוון שלא כל אחד ראוי לערך או עובר את רף החשיבות, כאשר אישיות או חברה זוכה לערך, מדובר בדבר ומעמד יוקרתי לכל דבר. כתיבת ערך בויקיפדיה היא אינה מטלה פשוטה אך היוקרה שלה עולה על כך דמיון.כתיבת ערך בויקיפדיה
  • מצג מקצועי – הופעה בויקיפדיה אומרת ונותנת את הגושפנקה להיות אותה אישיות או אותה חברה, מקצועיים. הסיבה לכך היא העובדה שהם זכו לקבל ערך ובכל פעם בה יקישו את שמם, התוצאה הראשונה, סביר להניח, שתתקבל תהייה הערך ויקיפדיה. להופיע בויקיפדיה משמעו שהצלחתם לעשות משהו והמשהו הזה ראוי להופיע כערך.
  • חשיבות – החשיבות הגדולה של ערך בויקיפדיה תורמת בכל אספקט, בין אם עבור אישיות שרוצות וחשוב להן להופיע ולהיות מונצחים לבין אם לחברה אשר רוצה להראות ולהדגים את חשיבותה.
  • תרומה אדירה מבחינת SEO – כאשר עושים קידום אתרים, המטרה העיקרית היא להעלות את האתר לראש תוצאות החיפוש. ויקיפדיה על כל עריכה, זוכה להיות תמיד במקום הראשון כמעט ולכן התרומה שיש לערך ויקיפדיה להציע בכל הקשור ל SEO היא אדירה וטרם דיברנו על הלינק שמקבלים מויקיפדיה…

כתיבת ערך בויקיפדיה – מדריך קצר

על מנת להצליח לקבל ערך בויקיפדיה, יש לעבור את רף החשיבות ובאם עברתם אותו, יש להתחיל במלאכת הכתיבה והעלאת הערך – כיצד לעשות זאת? להלן מדריך קצר אשר יספר בדיוק כיצד יש לבצע כתיבת ערך בויקיפדיה ממבט על…

למדו – ויקיפדיה היא אינה זירה קלה להבנה ולא ניתן להעלות ערך מבלי שקראתם מעט, למדתם אודות הדרישות והבנתם לאן אתם נכנסים. מכיוון שויקיפדיה פתוחה לכל אחד ואחת, ישנם לא מעט מדריכים וגם חממה בה תוכלו לקבל ייעוץ מעורכי ויקיפדיה עצמם.

ניסוח – הקפידו על ניסוח המתאים לשפה הויקיפדית וכזה שאינו שיווקי או מפאר. דאגו לכתוב את הערך בעברית תקינה, להיות עניינים ולציין את כל מה שחשוב לציין וכן, גם את הדברים השליליים.

הוכיחו – דאגו לגבות ולהוכיח כל טענה אשר עולה ברחבי הערך, למשל: אם כתבתם שהחברה שלכם זכתה בפרס מסוים, הציבו לינק לכתבה בה כתוב שהחברה זכתה בפרס.

מבנה – שמרו על מבנה ערך מקובל ומתאים לויקיפדיה. תוכלו לקבל מושג אם תטיילו קצת באתר ותקראו ערכים הדומים לנושא או נשוא הערך שלכם. לויקיפדיה יש מבנה מאוד מוגדר אך הוא יחסית רחב ולכן חשוב מאוד לנסות לעמוד במבנה "מקובל".

העלו – לאחר שכתבתם את הערך וגם נתתם לאחרים לקרוא ולתת חוות דעת, הגיע שלב העלאת הערך עצמו. אנחנו ממליצים מאוד לקרוא רבות על אופי העלאת הערך ולפנות כמה ימים טובים על מנת ללמוד כיצד לעשות זאת נכונה. גם אם אתם עוברים את רף החשיבות, העלאה או מבנה או שפה לא נכונים, עלולים לטרפד את הערך שלכם וכדאי למנוע זאת מראש. ויקיפדיה מציעה את אשף הערכים אשר עוזר להעלות ערך ומציע מבנה קבוע וכדומה, עשו בו שימוש וקראו כיצד נכון להעלות את יתרת הדברים אשר אינם נמצאים באשף (למשל תבנית קישורים חיצוניים וכדומה).

לסיכום, כתיבת ערך בויקיפדיה היא כתיבה קשה, מורכב וכזו שאורכת לא מעט זמן אבל וזה אבל גדול, היא שווה את זה. הופעה בויקיפדיה משמעה שאותה אישיות עשתה דבר או שניים בחייה או שהחברה, תהליך, טיפול, מוצר וכדומה, הם משהו חשוב מספיק כדי לקבל ערך.

אם אתם רוצים וחושבים שאתם עוברים את רף החשיבות וזכאים לערך, פנו אלינו במספר הטלפון:

072-2331066

ואנחנו נשמח לעזור לכם. אנחנו מצהירים מראש, אנחנו לא הכי זולים אבל אנחנו בהחלט הכי איכותיים ואתם לא רוצים לסכן את הסיכוי שלכם להתקבל רק בשביל מחיר קצת יותר זול.

התחלת צ'אט
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכולה לעזור?
דילוג לתוכן