כתיבת תוכן לאתרים | כתיבה שיווקית

כתיבת ערך ויקיפדיה מקצועי

כתיבת ערך ויקיפדיה מקצועי

כולם רוצים להיות בויקיפדיה אך לא כולם מורשים או יודעים כיצד לבצע כתיבת ערך ויקיפדיה מקצועי. מלאכת כתיבת ערך ויקיפדיה היא מלאכת מחשבת אשר טעות קטנה עלולה לגרום להביא למחיקת הערך. לעיתים, מחיקת הערך עלולה להביא לתסכול רב ולכן מומלץ מאוד לוודא כי אכן הערך נכתב ועומד בכלל הכללים.

למי מאיתנו שאינו יודע או מזוהה עם ויקיפדיה להלן המשפט המתנוסס בעמוד הבית של אתר ויקיפדיה הישראלי המצליח לתאר את המיזם בצורה הטובה ביותר:

"ויקיפדיה היא מיזם רב לשוני לחיבור אנציקלופדיה שיתופית, חופשית ומהימנה, שכולם יכולים לערוך. כעת יש בוויקיפדיה העברית 150,126 ערכים."

מה ויקיפדיה נותן לך בעצם:

  • פרסום חינם
  • מיקום גבוה בגוגל מבחינת תוצאות (ויקיפדיה אתר חזק מאוד)
  • יוקרתיות עבור הגולש והלקוחות
  • מראה מקצועיות

בכדי לכתוב ערך ויקיפדיה יש לכתוב ערך התואם ועומד בכל כללי הויקיפדיה, כללים אלו מחמירים מאוד ולא הרבה מצליחים לבצע כתיבת ערך ויקיפדיה אשר עובר את החסמים בהצלחה. אחד האיסורים הברורים ביותר הוא איסור ערך שיווקי ולכן רבים מהערכים הנכתבים מוסרים מהמיזם לאלתר, בין אם בצדק לבין אם לא. רבים ניסו את מזלם והערך שלהם נפסל, ולכן מומלץ לשכור שירותי כתיבת ערכים מקצועיים וגם אז חשוב לציין כי אין הבטחה שהערך אכן יאושר.

כתיבת ערך ויקיפדיה

הדרך הטובה ביותר ללמוד כיצד לכתוב ערך ויקיפדיה היא צפייה במדריך כתיבת ערכים. מומלץ מאוד לקרוא מדריך זה בעיון רב ולעקוב אחר כל ההוראות. יחד עם זאת, אם כתיבה אינה הצד החזק שלכם ואתם רוצים להופיע בויקיפדיה אתמול, פנו אלינו היום ונכתוב עבורכם מחר ערך ויקיפדיה העומד בכל הקריטריונים ובעל סיכויים מרביים שלא להיפסל. טרם הכתיבה, נבסס יחדיו את חשיבות הערך ונדע להמליץ לכם האם כדאי להשקיע ולכתוב את הערך הרצוי ומהם הסיכויים שלו לעבור את חסמי העורכים.

חברת מילות כתבה ערכים רבים לויקיפדיה וכאלו אשר זוכים להבעות התפלאות מצד העורכים. אנו דוגלים באמינות ולכן טרם גביית תשלום עבור הכתיבה, נוודא כי אכן הערך שלכם עומד בכללים ובתנאים הבסיסיים ביותר.

אתם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון שמספרו: 072-2331066

התחלת צ'אט
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכולה לעזור?
דילוג לתוכן