כתיבת תוכן לאתרים | כתיבת ויקיפדיה

כתיבת תוכן איכותי לאתרים

כתיבת תוכן איכותי לאתרים הוא בגדר חובה כיום. אם בעבר הלא רחוק אתרי אינטרנט רבים כללו ברובם סרטונים ואמצעים וויזואליים שונים שריתקו כל גולש שנכנס אליהם אולם התוכן בהם היה מועט, כיום המצב השתנה לחלוטין.

כתיבת תוכן איכותי לאתרים

כתיבת תוכן לאתרים צריכה להיעשות על ידי כותבי תוכן שמשלבים ידע בכל הקשור אל העולם האינטרנט ועולם הכתיבה. אם בעבר, אנשים רבים כתבו את התוכן של אתר האינטרנט שלהם בעצמם והן ביצעו את הקידום את אתר האינטרנט שלהם בלבד, כיום עולם האינטרנט גדל והתפתח ואיתו השתנו גם כל "כללי המשחק". נכון להיום אם עסק או חברה מעוניינים להבטיח לעצמם שאתר האינטרנט שלהם יקודם כהלכה הם יצטרכו לשכור את שירותיהם של מקדמי אתרים ואת שירותיהם של חברות או עצמאיים שמציעים שירות כתיבת תוכן איכותי לאתרים. חשוב לדעת שהתוכן תופס משקל רב באתר אינטרנט וכל אתר שמעוניין להיות מדורג במיקום גבוה על ידי גוגל חייב להיות אתר שמכיל תוכן איכותי, מקורי וכזה שמספק ערך מוסף לגולשים.

מהו תוכן איכותי?

כתיבת תוכן איכותי לאתרים

אם כן, נשאלת השאלה מהי ההגדרה של תוכן איכותי. התוכן האיכותי הוא תוכן ללא שגיאות כתיב, ללא שגיאות תחביריות וכזה שמצליח למשוך את קהל הגולשים להמשיך ולקרוא את המאמר או המלל באחד מדפי האינטרנט של האתר. תוכן איכותי חייב להיות מקורי, להתאים ישירות או בעקיפין לתחום בו האתר עוסק ולהכיל כל מיני חידושים ועדכונים לקהל הרחב. כתיבת תוכן איכותי לאתרים משמע כתיבת תוכן שמצליח להעביר את המסר אותו מעוניינים להעביר בצורה הטובה ביותר.

מה חייבים לדעת כדי לכתוב איכותי?

יש דברים מסוימים אותם חייבים לדעת טרם תחילת כתיבת התוכן השיווקי:

  • קהל היעד- הדבר הראשון ואחד הדברים החשובים ביותר אותו יברר מראש עם הלקוח כל מומחה שמציע כתיבת תוכן לאתרים הוא למי הוא כותב. לאילו קבוצות אנשים. מיהו קהל היעד שלו. התאמת התוכן לקהל היעד יוביל ל"תקשורת" טובה ביותר בין אותו אתר לבין הגולש ופעמים רבות אף אפשרויות לשיתוף פעולה.
  • שיתוף פעולה עם המקדם- כותב תוכן מקצועי תמיד יבקש לשוחח עם מקדם האתרים שלכם טרם הכתיבה. אמנם הוא מומחה בתחום הכתיבה ולכן הוא יודע על מה לכתוב, אך תמיד הוא צריך לברר עם מקדם האתרים אודות הוראות מיוחדות מבחינת עזרה בקידום, כמו למשל אזכור של מילת מפתח מסוימת בטקסט ועוד.
  • תוכן מקורי בלבד- כתיבת תוכן חייבת להיות כתיבה איכותית ומקורית. כלומר, כתיבת תוכן איכותי אינה יכולה להיות העתקה של תוכן מאתר או מכל מקום אחר. כותב תוכן שמוסר לכם תוכן מועתק יכול לגרום לכך שהאתר שלהם ייפסל על ידי גוגל וייחשב כאתר שאינו אמין.

לסיכום, כתיבת תוכן איכותי לאתרים תשפיע במידה ניכרת על הקידום שלו על ידי גוגל ועל הגולשים שיחליטו האם להישאר ולקרוא את המידע הכתוב בו ואף לחזור לאתר מדי פעם או לוותר על כל ביקור בו.

התחלת צ'אט
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכולה לעזור?
דילוג לתוכן