כתיבת תוכן לאתרים | כתיבת ויקיפדיה

כתיבת תוכן לאתר ברמה גבוהה

כתיבת תוכן לאתר – כמה עולה

נכון להיום כתיבת תוכן לאתר נעשית על ידי מקצוענים בתחום הכתיבה שמכירים את כללי הקידום ואת כללי הכתיבה ומצליחים לשלב ביניהם בצורה הטובה ביותר. כיוון שהשאלה הראשונה שעולה אצל רוב מקדמי האתרים והלקוחות היא : 'כתיבת תוכן לאתר – כמה עולה?' החלטנו לרשום לכם במאמר זה אודות עלויות תכנים לאתר וכיצד הן נקבעות.

תוכן לאתר – סוגים שונים

תוכן הוא תחום שכולל סגנונות רבים ולכן אין מחיר אחיד לכל התכנים. נכון להיום יש סוגים שונים של תכנים לאתר, אם הכוונה היא אל תכנים לדפים הראשיים של אתר האינטרנט, מאמרים מקצועיים, מאמרים שיווקיים, מאמרים אינפורמטיביים, כתבות עומק, תוכן לדפי כתיבת תוכן לאתרנחיתה, מאמרי קידום והפצה, מלל  של פוסטים ובלוגים וזוהי רק תחילתה של רשימה ארוכה מאוד של סוגי תכנים שונים. חשוב להבין שכל תוכן משרת מטרה שונה לגמרי ונכתב בצורה שונה לגמרי, אם מבחינה תחבירית ואם מבחינה סגנונית, אם מבחינת כמות המילים ואם מבחינת תוכן שמיועד למטרת הפצה וקידום של גוגל או תוכן שמיועד לשיווק לפלח שוק מוגדר. כל תוכן והעלות שלו.

כמה זה עולה לי?

אז אם אתם מנסים לברר 'כתיבת תוכן לאתר- כמה זה עולה לי?' ואתם מתכננים לבחור את התוכן הרצוי לכם על בסיס המחיר בלבד ההמלצה היא לוותר על העניין כבר עכשיו ולעבור לכותבי תכנים הודים או כותבי תכנים ישראלים שאינם מבינים דבר או שניים בכתיבה שמותאמת לאינטרנט. הסיבה לכך שאנו כה מחמירים לגבי כתיבת תוכן היא שהאיכות של התוכן היא הדבר החשוב ביותר ולאחר מכן המומחיות של התאמת כתיבת תוכן לאתר לכללי הקידום וקהל היעד.

אין לבחור תוכן בהתבסס על המחיר, אלא על פי התאמתו ואיכותו לאתר המדובר. בחירה נכונה של תוכן לאתר או תוכן להפצה תוביל לכך שהאתר שלכם יקודם בצורה טובה יותר וגולשים רבים יותר ייחשפו אליו. קניית תוכן לאתר במחירי רצפה וללא שום פיקוח על השפה, התחביר, מושגי המפתח והסגנון יכולים בהחלט יכולה להוביל לכך שאתר האינטרנט שלכם ייחשב בעיני מקדמי אתרים אחרים כאתר לא איכותי ולכן הם לא יהיו מעוניינים לבצע החלפת קישורים (הלחם והחמאה של הקידום) ביניהם לבין מקדם האתרים שלכם וקרוב לוודאי שגם גוגל והגולשים לא יתלהבו מהאתר שלכם וזאת משום שאתר שמלא בטעויות ומלל שאינו איכותי דיו הוא אתר שאינו מספק ערך מוסף.

כתיבת תוכן לאתר – כמה זה עולה לי בכל זאת?

אם כבר קראתם את מה שכתבנו לכם, אתם מסכימים עם כך שאיכות עולה כסף אך אתם עדיין מעוניינים לדעת 'כתיבת תוכן לאתר – כמה זה עולה לי', נוכל לומר לכם שיש מאמרים אותם תוכלו לקנות בכמה עשרות ₪ ויש מאמרים ותוכן לאתר שהעלות שלהם יכולה להגיע לכמה מאות (ובמקרים חריגים אף לאלף ₪ ויותר). אם אתם מעוניינים בתוכן איכותי שיחשוף את האתר שלכם לכמה שיותר גולשים ואתם מעוניינים שהאתר שלכם יוכר כאתר איכותי, תצטרכו לקחת בחשבון שהממוצע של מאמר קידום לאתר יעלה לכם בסביבות כמה עשרות שקלים וממוצע של דף איכותי לאתר האינטרנט שלכם יעלה לכם כמה מאות ₪. בהצלחה.

התחלת צ'אט
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכולה לעזור?
דילוג לתוכן