כתיבת תוכן לאתרים | כתיבה שיווקית

כתיבת תוכן לאתר

כתיבת תוכן לאתר

כיצד הופכים אוסף של מילים למכרה זהב? איך גורמים לגולש הממוצע לבצע יותר פעולות באתר? ומה טקסט איכותי צריך בשביל להיחשב אחד כזה? שאלות אלו ואחרות, נשאלות על ידינו במילות – פתרונות אינטרנט מתקדמים מדי יום, וזאת כחלק מהליכי כתיבת תוכן לאתר, אותם אנו מיישמים עבור קהל לקוחותינו, וכל זאת במסגרת פתרונות תוכן בהתאמה אישית.כתיבת תוכן לאתר

שירותי תוכן בהתאמה אישית – מה הם כוללים?

כל שירותי התוכן המוענקים לכם על ידנו במילות, מבוססים על הליך אפיון מוקפד ומדויק, במסגרתו אנו בוחנים את כל צרכי הלקוח ומזמין השירות. הליך אפיון זה דומה במהותו להליכי אפיון המתקיים במסגרת הליך בניית אתרים, ובין היתר הוא נועד להשיב לנו על השאלות הבאות: מהי מהות האתר? מיהו קהל הגולשים הפוטנציאלי אליו מומלץ לכוון את התכנים? מהי מטרת פעולת הגלישה באתר וכדומה.

עם סיום הליך האפיון הנערך על ידי מחלקת המחקר והפיתוח העסקי שלנו, אנחנו ניגשים למלאכת כתיבת התוכן לאתר בהתאם להנחיות ומסקנות הליך האפיון. לרשותנו, צוות כותבים מנוסה, מקצועי ומוכשר, המתמחה במגוון נרחב של תחומי כתיבה, לרבות, כתיבה שיווקית, כתיבה רעיונאית, כתיבה טכנית- מקצועית, כתיבת מגזין באווירת לייף-סטייל ועוד.

כתיבת תוכן לאתר במסגרת תכנון הליכי קידום

כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט הינו שירות המוענק על ידינו גם לקהל הלקוחות הפרטי וגם לקהל הלקוחות העסקי. במסגרת פתרונות התוכן המקצועיים שלנו, אנו נוקטים בשיתוף פעולה מעמיק עם חברות קידום האתרים המובילות ביותר בתחומן. שיתוף פעולה זה מעמיק את הידע המקצועי שלנו בתחומי הקידום ובתחומי כתיבת תוכן פונקציונלית לצרכי קידום אתרים ברשת האינטרנט.

כתיבת תוכן = הצד היצירתי של המטבע!

על מנת להפוך את שירותי כתיבת התוכן שלנו לתכנים אפקטיביים המסוגלים להניע גולשים לפעולה, וכפועל יוצא מכך, להגדיל את היקף ההכנסות שלכם מהפעילות השיווקית ברשת האינטרנט, אנחנו ב "מילות – כתיבת תוכן לאתרים", מקפידים על כתיבת תוכן לאתר על הצד היצירתי והשיווקי ביותר.

צוות הכותבים המנוסה והמקצועי שלנו, כולל בתוכו רעיונאים, קופירייטרים ועיתונאים העוסקים בתחום כתיבת התוכן היצירתית –שיווקית מזה שנים רבות. צוות זה מתמודד עם כל בריף לקוח הניצב בפניו, ובכל המקרים (ללא יוצא מן הכלל), הוא מצליח לייצר תוכן יצירתי, ממוקד מטרה שיווקית, חד כתער, או בקיצור: פשוט, חכם!

רוצים ליהנות מכל היתרונות המקצועיים שלנו? אנחנו כאן גם בשבילך. צרו עמנו קשר עוד היום!