כתיבת תוכן לאתרים | כתיבת ויקיפדיה

מאמרי קידום – האם כל אחד יכול לכתוב?

בשנים האחרונות ניתן לראות שסטודנטים רבים מציעים את שירותי הכתיבה שלהם למטרת כתיבת מאמרים לאתרי אינטרנט ומאמרי קידום שונים. דבר זה הוביל לקוחות רבים לתהייה האם מאמרים המיועדים לקידום אתר האינטרנט של העסק שלהם, מוצריו ושירותיו אכן יכולים להיכתב על ידי סטודנטים שאינם בעלי הכשרה בכתיבה? או יותר מזאת, האם כל אחד יכול לכתוב מאמרי קידום? במאמר זה נספק את התשובה.

מאמרי קידום – על מה מדובר?

אי אפשר לענות על שאלות או להעלות טענות מבלי להבין קודם לכן מהם מאמרי קידום. במאמרים אלו משתמשים מקדמי האתרים על מאמרי קידוםמנת לקדם את אתר האינטרנט של הלקוח. חשוב לדעת שכל אתר אינטרנט שעולה לאוויר מדורג על ידי גוגל וזאת בהתאם לאיכות שלו. בין הדברים שיכולים להצביע על רמת האיכות של האתר קיים התוכן. מסיבה זו חלק ניכר מהדירוג יושפע על ידי התוכן שמוטמע באתר ותכנים נוספים הקשורים באופן ישיר או עקיף לאתר. כל מקדם אתרים מקצועי מודע לעובדה שמאמר קידומי חייב להיות מאמר איכותי שרלוונטי לתחום האתר בו הוא יעלה או לתחום הדף באתר אליו הוא ישויך. אם בעבר לא יוחסה חשיבות משמעותית לתכנים קידומיים וזאת משום שהם נחשבו לעוד פרמטר במשוואת דירוג האתר, היום כל מקדם אתרים מודע לעובדה שהתוכן הוא אחד הפרמטרים המשמעותיים ביותר באתר. מסיבה זו כל מקדם אתרים מקצועי פונה אל כותבי תוכן מקצועיים ומזמין מהם מאמרי קידום.

מה חשוב לדעת על מאמרי הקידום?

  • מאמרי הקידום חייבים להתאים לאתר האינטרנט בו הם מוטמעים.
  • מאמרים אלו יכילו מילות מפתח באחוזי צפיפות מסוימים וזאת בהתאם להוראתו של המקדם.
  • מושג המפתח במאמר יפוזר באופן שווה בכל המאמר ואם הדרישה תהיה רק למושג מפתח אחד הוא ימוקם באמצע המאמר או בסופו.
  • מאמר קידומי חייב להיות נקי משגיאות. כלומר, התחביר שלו חייב להיות תקין והוא אינו יכול להכיל שגיאות כתיב, שגיאות יחיד רבים או זכר ונקבה.
  • כותב תוכן מקצועי ידע כיצד לכתוב מאמרי קידום מקצועיים בהתאם לכל כללי האופטימיזציה ועדיין לשמור על רצף כתיבה הרמוני ומעניין שמתאים להלך הרוח של האתר.

לסיכום, אם השאלה בתחילתו של המאמר הייתה האם כל אחד יכול לכתוב מאמרים למטרת קידום והאם כדאי להסתייע בסטודנטים שאינם מקצועיים ברזי הכתיבה האינטרנטית. התשובה כעת ברורה לכל מי שקרא את המאמר. מאמרי קידום בדומה לכל תוכן לאתר צריכים להיכתב על ידי אנשי מקצוע שיכולים לספק את התוצאה הנדרשת לקידום אתר האינטרנט שלכם באופן הטוב ביותר.

התחלת צ'אט
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכולה לעזור?
דילוג לתוכן