כתיבת תוכן לאתרים | כתיבת ויקיפדיה

מספר מילים על כתיבת תוכן

מספר מילים על כתיבת תוכן, כתיבה שיווקית ועוד…

כיצד הופכים תוכן "יבש" ונתונים כלליים לכתיבה שיווקית מנצחת? כיצד ניתן להניע לפעולה את כל הגולשים הנמצאים באתר הבית שלכם ברגעים אלו ממש וכיצד גורמים לכל אחד ואחת מהם לבצע עוד ועוד פעולות גלישה הודות לתוכן מרתק הממתין להם רק אצלכם באתר? על כתיבת תוכן, כתיבה שיווקית ועוד נושאים מרתקים מעולמות התוכן של חברת מילות –פתרונות אינטרנט מתקדמים בכתבה שלפניכם.

חברת מילות – פותחים דלת לאיכות

אנחנו בחברת מילות- פתרונות אינטרנט מתקדמים, עוסקים בכל עולמות התוכן האינטרנטי זה למעלה מ-7 שנים. הניסיון המקצועי העומד לרשותנו מבוסס על היכרות מעמיקה עם עולמות התוכן ברשת ועל היכרות מעמיקה עם צרכי הלקוח ומטרות התוכן המיועד. שירותי החברה מתמקדים בכל תחומי הפעילות העסקית ברשת האינטרנט, החל מכתיבת תוכן לאתרי תדמית, דרך בניית קמפיינים פרסומיים למנועי החיפוש והרשתות החברתיות ועד לשירותי כתיבת תוכן, כתיבה שיווקית ושירותי קופירייטינג.

תוכן, כתיבה שיווקית וחשיבה יצירתית!

אנחנו בחברת מילות- פתרונות אינטרנט מתקדמים מאמינים שעל מנת לגרום לכל אחד ואחת מהגולשים להישאר מרותקים למסך בזמן שהם גולשים באתר הבית של אחד או אחת מלקוחותינו, כל מה שצריך לעשות הוא לייצר עבורם את התוכן הנכון.

התוכן הנכון מורכב מחמישה עקרונות תוכן מנצחים:

  1. תוכן רלוונטי לתחום בו מתעניין הגולש באותו רגע נתוןמספר מילים על כתיבת תוכן
  2. תוכן ענייני ובעל ערך מוסף לגולש
  3. תוכן המותאם לקהל היעד הפוטנציאלי של האתר
  4. תוכן ממוקד שבמעט מילים מצליח לומר הרבה!
  5. תוכן שיווקי הרוכש את אמונו של הלקוח

על מנת ליישם את כל חמשת העקרונות בכל אחד מעולמות התוכן אותם אנו מייצרים עבור לקוחותינו, אנחנו בחברת מילות- פתרונות אינטרנט מתקדמים, מקפידים לאפיין את צרכי הלקוח, מטרות האתר וקהל היעד הרלוונטי לאתר. במקביל, אנו עושים שימוש במחקרים אודות מילות וביטוי מפתח בתחום עיסוק האתר. עם סיום עבודות האפיון והמחקר ועם הגשת המסקנות לכל אחד ואחת מכותבי התוכן שלנו, אנו פשוט מניחים להם לנסח בעבורנו את המילים המדויקות והמשכנעות ביותר.

כתיבת תוכן, כתיבה שיווקית ושירותי קופירייטינג הם רק חלק מסל השירותים המקצועיים הממתינים גם לכם בחברת מילות- פתרונות אינטרנט מתקדמים. השירותים המורחבים שלנו עוסקים בהתאמת הפעילות האינטרנטית לאסטרטגיה העסקית/שיווקית/פרסומית שלכם, וכל זאת תוך כדי בניי אסטרטגיית תוכן נכונה, מרתקת ומניעה לפעולה. אנו מזמינים גם אתכם לפתוח דלת לאיכות ולהיחשף מקרוב למכלול שירותי התוכן שלנו.

התחלת צ'אט
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכולה לעזור?
דילוג לתוכן