כתיבת תוכן לאתרים | כתיבת ויקיפדיה

ערך ויקיפדיה

ערך ויקיפדיה

כתיבת ערך ויקיפדיה אינה דבר פשוט, יש להתייחס ולעקוב אחר כל הוראות ויקיפדיה ולעשות שימוש רב במדריך לכתיבת ערך ויקיפדיה. במאמר זה נרחיב על מהי ויקיפדיה, הכללים וכיצד כותבים ערך עבור ויקיפדיה. מומלץ להיכנס את אתר ויקיפדיה ולעיין בכללים וההוראות כתיבת הערכים. חברת מילות כתבה ערכים רבים עבור לקוחותיה וגם כאלו אשר זוכים לפידבקים חיוביים רבים והבעות התפלאות מצד עורכי ויקיפדיה

מהי ויקיפדיה

העולם עובר לירוק ולאינטרנט, אם בעבר מידע על ערכים אנציקלופדיים היינו מוצאים בספרים עבי כרס הרי שכיום כל שעל המחפש לעשות הוא להיכנס לאינטרנט ולאתר את אותו ערך ויקיפדיה הרצוי. הויקיפדיה או בשמה המקוצר "ויקי" מכילה 148,758 ערכים בעברית והינה מיזם רב לשוני המעניק אנציקלופדיה חופשית ומהימנה. ניתן למצוא הכל בויקיפדיה ומה שלא קיים, לבטח יתווסף בעתיד הקרוב באמצעות כתיבת ערך ויקיפדיה. כל ארגון, קבוצה, אדם חשוב, אישיות, תרופה וכדומה, אשר להם חשיבות אנציקלופדית, נמצאים במיזם או רוצים להיות קיימים בו.

ענקית מנועי החיפוש גוגל, המכירה בחשיבות אתרים ודפים מאפשרת לויקי ליהנות ממיקום גבוה מאוד ולא בכדי. על כן, רבים מעוניינים "לנצל" את ויקיפדיה כבמה שיווקית. לצערם ולשמחת הגולשים, עורכי הויקיפדיה אינם מותרים או מאפשרים זאת. לאחר הצבת ערך נפתח מה שנקרא דף שיחה ובו מתקיימים דיונים רבים באשר לחשיבות והימצאות הערך. אין זה תמיד תחת הצדק כי ערך ישאר או יוסר ולכן חשוב להיות פעילים בדף שיחה.

כתיבת ערך ויקיפדיה

ויקיפדיה מאפשרת כתיבת ערכים בויקיפדיה לכל אדם, על כן מפורסמים באתר כל הכללים המנחים ואף ייעוץ ועזרה לכתיבת ערכים. ישנה חשיבות גדולה לכתיבה נכונה ולכן מומלץ לעיין בקפידה בכללים. לדוגמה: כותב אשר יעקוב אחר ההוראות ולא יבצע חיפוש מקדים לערך, עלול להיתקל בבעיות של זכויות יוצרים וכדומה.

שימו לב, גם אם הערך שלכם נפסל אין זה אומר כי סיכוייכם אבדו, יש לכתוב את הערך בשנית ולנסות שוב.

אם אתם מעוניינים לכתוב ערך ויקיפדיה על הארגון שלכם או על עצמכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות טופס צור קשר ואנו נייעץ, נכתוב או נערוך את הערך עבורכם בכדי להעניק לו את מירב הסיכויים להיות מפורסם בויקיפדיה. כמו כן, ניתן לקליק על הכפתור מטה עבור קבלת הצעת מחיר מהירה.

התחלת צ'אט
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכולה לעזור?
דילוג לתוכן