כתיבת תוכן לאתרים | כתיבת ויקיפדיה

פרסום ערך ויקיפדיה

פרסום ערך ויקיפדיה

ויקיפדיה, אנציקלופדיית התוכן החופשי ברשת האינטרנט, החלה את דרכה בשנת 2001, ותוך זמן קצר הפכה לחלק בלתי נפרד ממהפכת המידע של הרשת. כיום, אתר ויקיפדיה פועל בלמעלה מ-280 שפות בכל רחבי העולם, ועל פי נתוני מדרוג אתר זה מדורג במקום החמישי ברשימת האתרים הנצפים ביותר בעולם, ובמקום השמיני באתרי האינטרנט הנצפים ביותר בישראל!

ויקיפדיה במספרים

על מנת להמחיש לכם את עוצמתה של אנציקלופדיית התוכן החופשי – ויקיפדה, ריכזנו עבורכם את הנתונים הבאים:

  • אתר ויקיפדיה מכיל כ-35,000,000 ערכים- כל ערך ויקיפדיה עוסק בנושא אחר.
  • באתר קיימים למעלה מ-80,000,000 דפי אינטרנט שונים
  • מספר הפעולות שבוצעו באתר ויקיפדיה מיום הקמתו חוצה את רף ה-1.3 מיליארד
  • באתר רשומים למעלה מ-33,000,000 מיליון גולשים
  • אתר ויקיפדיה בשפה העברית הושק בשנת 2013, ונכון להיום קיימים בו למעלה מ-150,000 ערכים.

אתר ויקיפדיה בעברית – אופן ההתנהלות

ויקיפדיה העברית מאפשרת לכל משתמשי רשת האינטרנט להיות חלק מעורכי הערכים באתר, בין אם הם רשומים כמשתמשים במערכת ובין אם לאו. כל פרסום ערך ויקיפדיה המועלה על ידי גולש אינטרנט כזה או אחר, נבחן ונבדק בהתאם לתרומתו להשלמת ערך מסוים, אמינותו ויכולת יתר הגולשים להבינו.

בויקיפדיה העברית פועלים 33 מעפילי מערכת, האחראים בין היתר על חסימת משתמשים וכתובות IP המנסים להזין ערכים שאינם תקניים, הגנה על פני ערכים קיימים, שחזור השחתת ערכים, מחיקת ערכים שאינם עומדים בקריטריונים הנדרשים וכדומה.

פרסום ערך לויקיפדיה – כיצד הוא יכול לסייע לכם?

ערכי ויקיפידה בעברית עוסקים בכל תחום אפשרי, החל מאושיות ציבור וממשל, אישים מפורסמים בתחומם, אתרי מורשת, פטנטים, מוצרים, שירותים, יישובים והרשימה עוד מתארכת ומתארכת. פרסום ערך ויקיפדיה כחלק מהפעלת מערך שיווק או מיתוג ברשת האינטרנט חייב להתבצע בראש ובראשונה על פי הכללים המונהגים לכתיבת ערכים לויקיפדיה בעברית.

לאחר אישור הערך והעלאתו לרשת, תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של יתרונות מקצועיים בכל הקשור לתחום בו אתם פועלים, וכל זאת אם ביצעתם את אופן עריכת הערך בהתאם לדרישות מפעילי המערכות בויקיפדיה העברית, ובהתאם לחשיבה רחבת היקף בכל הקשור לתרומת הערך לתחום עיסוקכם או פועלכם.

אנחנו ב "מילות" מספקים לכם מגוון נרחב של פתרונות תוכן לכל צורך ולכל מטרה, ובין יתר השירותים המוצעים על ידינו תמצאו גם שירותי כתיבת ערכים לויקיפדיה העברית. כחברה מקצועית ומובילה בתחומה, "מילות", מודעים היטב לכ דרישות הכתיבה, הניסוח והעריכה לצרכי פרסום ערך ויקידפיה בעברית או באנגלית.

התחלת צ'אט
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכולה לעזור?
דילוג לתוכן