כתיבת תוכן לאתרים | כתיבת ויקיפדיה

מאמרים

כתיבת תוכן לאתר טיפים שאסור לפספס

כתיבת תוכן לאתר טיפים שאסור לפספס

מאמר זה כולל מספר טיפים אותם חשוב לדעת וליישם טרם השכרת שירותיהם של כותבי תוכן, כלומר טרם השכרתם של אותם מומחים בתחום כתיבת תכנים לאתר אינטרנט ועוד.

כתיבת תוכן לאתר טיפים שאסור לפספס

מקצועיות היא שם הדבר – הטיפ הראשון והחשוב ביותר הוא תמיד לבחור בכותבי תוכן מנוסים לכתיבת התוכן לאתר האינטרנט שלכם.

כתיבת תוכן לאתר טיפים שאסור לפספס

כאן מדובר על הבסיס להצלחתו של האתר האינטרנטי שלכם, גם מבחינת העניין שייגרם לכל גולש שייכנס אל האתר וגם מבחינת התאמה לכללי האופטימיזציה (הקידום) של גוגל. נכון להיום יש שני סוגים של בעלי אתרים. הראשון הוא זה מחליט לכתוב בעצמו את התוכן לאתר ואילו הסוג השני הוא זה שמאמין במקצועיות והצלחת האתר ולכן הוא שוכר את שירותיו של מומחה בתחום כתיבת תוכן לאתר. כיוון שכתיבת התוכן לאתר מחייבת התאמה סגנונית, ידע בתחום הקידום, הטמעת מושגי מפתח וכתיבה מקצועית, אם מעוניינים בתוצאה אופטימלית חשוב לשכור את שירותיו של מומחה בתחום כתיבת תוכן לאתר.

הכנה מקדימה חובה – הכנה מקדימה לכתיבת תוכן לאתר הינה חובה. איפיון נכון של אתר האינטרנט תוביל למסקנה הנכונה באשר לסגנון התוכן הרצוי (מאמרים מקצועיים, מאמרי קידום, תוכן לדפי האתר, תוכן לבלוג המקצועי שמשוייך לאתר וכו'). בהתאם לאיפיון המקדים כותב התוכן ומקדם האתרים יקבעו את תכנית התכנים לתקופה של החצי שנה עד השנה הקרובה, דבר שיאפשר תכנון נכון של תקציב לכותב התכנים והתחייבות של הכותב לכתיבת כל התכנים לאותו אתר אינטרנט, דבר שיכול להשתלם פיננסית ומקצועית לשני הצדדים.

מיקוד וניסיון – טרם בחירתו של כותב חשוב להגדיר מראש מהם סוגי התכנים הרצויים. הגדרה זו תעזור למצוא מומחה בעל ניסיון באותם סוגי תכנים בהם אתם מעוניינים. בדיוק כמו בכל תחום בחיים, גם כותבי התוכן מומחים בסגנון או סגנונות כתיבה מסויימים. יש כותבי תוכן שעיקר המומחיות שלהם היא כתיבת תוכן לאתר, אחרים מומחים במאמרי קידום, יש כאלו שמומחים בתוכן שיווקי וקופירייטינג. תמיד יש לוודא שאכן יש לאותו כותב תוכן ניסיון בסוג הכתיבה בה אתם מעוניינים על ידי דרישה לדוגמאות של תכנים לאתר המשתייכים אל אותו הסגנון.

כתיבת תוכן לאתר המתאים – נכון לשנת 2016 נדרשת כתיבת תוכן לאתר אינטרנט ולאתר מובייל. תמיד יש לקחת בחשבון שאותו כותב שאת שירותיו אתם מעוניינים לשכור אכן מנוסה בכתיבה לאתרי מובייל ואתרים רגילים. חשוב שלעיתים מדובר על כתיבה בה הדגשים שונים ולכן חשוב לא לנסות ולהעלות את אותו התוכן בשני סוגי האתרים.

לסיכום, כתיבת תוכן לאתר מובייל ואתר אינטרנטי מחייבת מקצועיות. מסיבה זו תמיד חשוב לבחור במומחה בכתיבת תוכן שיכול להציג בפניכם דוגמאות לתכנים בסגנונות הרצויים לכם. מעוניינים בטיפים נוספים? השאירו את הפרטים שלכם ונשאר לכם סדרת מאמרי טיפים שאסור לפספס. בהצלחה!

 

מאמרי קידום איכותיים לקידום אפקטיבי

כדי להבין מדוע העסק שלכם זקוק למאמרי קידום צריך להבין מעט את ההתרחשות בעולם הווירטואלי הגועש. בעלי עסקים רבים הקימו את העסקים שלהם בעולם הממשי, ואינם מחוברים כלל לפעילות ברשת. כאשר אומרים להם שעליהם להשקיע משאבים בפעילויות מורכבות באינטרנט רבים מהם מרגישים שמדובר בברכה לבטלה. בעלי עסקים רבים יטענו ששיטות שיווק מסורתיות עובדות מזה אלפי שנים, והם חשים שחברות הקידום מנסות להמציא את הגלגל מחדש תוך שהן עושות שימוש בדרכים מסתוריות ולא מוכרות. אמנם, הקמת אתר אינטרנט הפכה להיות צעד מקובל בכל עסק, אבל הצעדים הבאים כמו רכישת מאמרי קידום או פעילות ברשתות החברתיות מעוררים יותר התנגדות וחשש.מאמרי קידום

ובכל זאת, בעלי עסקים יודעים ורואים שהעתיד השיווקי והפרסומי נמצא בעולם הווירטואלי. גם אם רבים מהם אינם יודעים לנתח את התפקיד שתמלא הרשת בקידום העסק שלהם, הם מבינים שנדרשת עבודה כדי לקדם את הנוכחות הוירטואלית שלו. ולכאן נכנסות חברות קידום מקצועיות שמסוגלות לנווט את בעלי העסק בהתרחשויות ובחידושים שמתרחשים ברשת. כאשר בעל העסק ייפגש עם נציג של חברת קידום אתרים איכותית הוא יעלה במהרה את הצורך בפעילות קידום אקטיבית ובכתיבת מאמרי קידום.

מאמרי קידום

בפועל לא מדובר בעולם מסובך כל כך. כדי להבין את הצורך בקידום האתר של העסק מספיק לבצע כמה חיפושים פשוטים בגוגל. מן הסתם, כאשר מחפשים את העסק לפי שמו וכתובתו האתר אכן יעלה בתוצאות החיפוש. אך כאשר מחפשים אותו בשאלות כלליות יותר סביב תחומי פעילותו סביר שיעלו אתרים שכבר בנו לעצמם נוכחות וקידמו את האתר שלהם. כעת גם העסק שלכם צריך לעשות את העבודה הזו, ולעשות אותה טוב יותר כדי להבטיח שתעלו במקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש.

העבודה שצריכה להתבצע כוללת הרבה מאמרי קידום איכותיים ברמה גבוהה. מאמרים אלה משובצים במילים רלוונטיות לתחום הפעילות שלכם והם ישולבו באתרים חזקים, באתר של העסק ובכל מקום שבו הם יכולים לתרום לקידום האתר. המטרה היא ללמד את גוגל מה תחום הפעילות שלכם ולראות לו פעילות סביב האתר של בית העסק. בסך הכל גוגל מחפש אתרים פופולאריים שכותבים עליהם ומתעניינים בהם, ומאמרי הקידום בעצם דוחפים את העניין ואת ההתרחשות סביב האתר באופן מלאכותי. בניגוד לשיטות אחרות, אין מדובר בדרכים לא חוקיות או לא לגיטימיות. אדרבא, מאמרי קידום איכותיים יביאו לכם גם קוראים וגולשים שיתעניינו בכם ויהפכו את ההתרחשות סביב האתר לממשית ואמיתית.

כתיבת תוכן לאתרים איכותיים

כאשר מספרים לבעלי אתרים שהם זקוקים לשירותי כתיבת תוכן הם מופתעים ואפילו מתרגזים. הרי הם לא פתחו עיתון או חברת הוצאה לאור, ומרבית בעלי העסקים מתקשים לשוות בנפשם מצב שבו אנשים ישבו ויקראו מאמרים על העסק שלהם. מן הסתם, שירותי כתיבת תוכן לאתרים יכולים לעורר התנגדות או צחוק כשלא מבינים את הסיבות להשקעה בתחום המתפתח הזה. ובכל זאת, אין כיום חברה רצינית שאינה משקיעה כספים, מחשבה ועניין רב בנושא של כתיבת תוכן איכותי ורלוונטי.כתיבת תוכן לאתרים

ראשית, כאשר מדברים על כתיבת תוכן לאתרים יש לחשוב על אתר החברה עצמו. לא לחינם קוראים לאתר המרכזי של בית העסק 'אתר תדמית'. שגיאות כתיב ושפה בדפי האתר שלכם יכתימו את תדמיתו, ממש כמו שזכוכית מנופצת או לכלוך בחלון הראווה של חנות גורעים מיוקרתה ומתדמיתה. כשמשקיעים בעיצוב הגרפי של האתר, בנוחות החוויה של המשתמש ובכל ההיבטים הטכניים של תפקוד האתר, ברור שצריך לשים לב גם לבהירות השפה ותקינותה. בנוסף, חשוב לשבץ בתכני האתר מושגים נכונים שיאפשרו לגוגל לסווג אותו בצורה הנכונה והרצויה עבורכם. כדי לענות על כל הצרכים האלה אין מנוס מכתיבת תוכן מקצועית.

כתיבת תוכן לאתרים

האם תכני האתר הם המקום היחיד שבו נדרשת כתיבת תוכן לאתרים? התשובה היא – בהחלט לא. ככל שתיצרו עבור האתר שלכם יותר תכנים חיים ומתעדכנים כך תוכלו לשלב אותם בעולם השיווק הווירטואלי שלכם – ברשתות החברתיות, בניוזלטר שאתם שולחים ללקוחות ובבלוג ייעודי. כל התכנים הללו משרתים את היכולת שלכם לתקשר עם הלקוחות תוך כדי שהם יוצרים עוד ועוד מידע שימושי עבור גוגל. גם כאן, כמובן, נדרשת עבודה כתיבה מקצועית ומרתקת שתגרום לאנשים לקרוא את התכנים ולהתעניין בהם.

ולבסוף, עבודת כתיבת תוכן לאתרים חיונית עבור עבודת הקידום עצמה. מאמרי קידום פשוטים וקצרים יותר ישמשו את מקדמי האתר כדי לבנות קישורים חזקים לתוך האתר שלכם ולשבץ מידע על העסק ברחבי הרשת. גוגל אינו מאפשר להעתיק מידע מאתר לאתר, או לעשות שימוש בתכנים ירודים שנכתבו על ידי מחשב. תכנים אנושיים ברמה גבוהה נדרשים כדי להפיץ מאמרים על האתר שלכם ברחבי הרשת ולגרום לגוגל לזהות את ההתרחשויות והפעילות סביבו. ככל שהמאמרים הללו טובים וחזקים יותר הם יקדמו את האתר שלכם לתוצאות גבוהות בשאלות החיפוש הרלוונטיות. עבודת הכתיבה תכלול ניתוח מדוקדק של מושגי המפתח החשובים לתחום הפעילות שלכם ותפירת המאמרים סביבם בצורה חכמה.

כתיבת תוכן שיווקי הכרחית?

בעל עסק? בונה אתרים? לאחר שסיימתם לבנות אתר באינטרנט לעסק שלכם יש רצון למלא אותו בתוכן שיווקי על מנת שתוכלו למכור כמה שיותר. הרי פתחתם את האתר במטרה למכור יותר מאשר אתם מוכרים היום. למלא את האתר בתוכן שיווקי יכול להיות מהלך נכון אז זכרו כי לאתר צריך להיות ערך מוסף מלבד פן מכירתי. נכון שמטרת האתר היא להגדיל את המכירות אך לעיתים גולשים נרתעים , דבר זה עלול לפגוע לכם בחוויית המשתמש של הגולש . כתיבת תוכן שיווקי צריכה להראות טבעית לחלוטין באתר האינטרנט של העסק שלכם. ניתן להוסיף גם לחצנים באתר שיגרמו להנעה לפעולה אצל הגולשים. המשך קריאה

כתיבת תוכן איכותי לאתרים

כתיבת תוכן איכותי לאתרים הוא בגדר חובה כיום. אם בעבר הלא רחוק אתרי אינטרנט רבים כללו ברובם סרטונים ואמצעים וויזואליים שונים שריתקו כל גולש שנכנס אליהם אולם התוכן בהם היה מועט, כיום המצב השתנה לחלוטין.

כתיבת תוכן איכותי לאתרים

כתיבת תוכן לאתרים צריכה להיעשות על ידי כותבי תוכן שמשלבים ידע בכל הקשור אל העולם האינטרנט ועולם הכתיבה. אם בעבר, אנשים רבים כתבו את התוכן של אתר האינטרנט שלהם בעצמם והן ביצעו את הקידום את אתר האינטרנט שלהם בלבד, כיום עולם האינטרנט גדל והתפתח ואיתו השתנו גם כל "כללי המשחק". המשך קריאה

כתיבת תוכן לאתרים על בסיס קבוע

כן, זה נכון, בניית האתר אמורה להספיק וההכרח לכתוב עוד ועוד תוכן עבור האתר, יכולה להעיק לעיתים אך בלית ברירה ולאור הרצון שהאתר שלכם אכן יתקדם ולא ייעצר מאחור, יש לשקוד על כתיבת תוכן לאתרים על בסיס קבוע ולדאוג לכך שהאתר תמיד יהיה מעודכן בתוכן איכותי וגם שיווקי (כדי שהקוראים בכל זאת ירגישו את הצורך להרים את הטלפון ולהזמין את השרות או המוצר שלכם מכל האחרים). המשך קריאה

כתיבה שיווקית לאתרים

המטרה של כתיבה שיווקית לאתרים היא לשווק את העסק, המוצר או השירות שלכם בצורה הטובה ביותר. כתיבה שיווקית "שעושה את העבודה" תגרום לגולשים שקראו את המלל השיווקי לפנות אליכם באמצעות מילוי טופס פרטי התקשורת באתר או ישירות באמצעות שיחה טלפונית. במאמר נסביר מהי כתיבה שיווקית ומה סוד הקסם שלה. המשך קריאה

אתרים: אז ועכשיו

כתיבת תוכן שיווקי לאתרים

האינטרנט התפתח במהירות לאורך העשורים האחרונים. אם בעבר, אנשים לא התמקדו בכל הקשור אל קידום אתר אינטרנט, בידול האתר מאתרים אחרים, כתיבת תוכן שיווקי לאתרים על מנת לעניין את הגולשים ולסקרן אותם לגבי המוצרים והשירותים שמוצעים במסגרת אתר זה או אחר, כיום התחרות גדולה וכל בעל עסק מנסה לשווק את האתר שלו בצורה האטרקטיבית ביותר. המשך קריאה

היצע חברות הקידום

חברות רבות מציעות כיום שירות קידום אתרים. ההיצע העשיר מאפשר בחירה מושכלת תוך בחינה השוואתית של מאפייני החברות השונות והיתרונות היחסיים שהם מציעים לעומת המתחרים.

חשיבות שכירת שירותיה של חברת קידום מקצועית נובעת מחשיבותו המכרעתשל מיקום  האתר שלכם במקום גבוה ככל שניתן בעמוד הראשון של מנוע החיפוש גוגל. לא אחת נוכחים בעלי עסקים רבים בנכונותה הבהירה והחדה של ההבחנה לפיה אם אתם לא שם (כלומר בעמוד הראשון) אתם לא קיימים כלל. המשך קריאה

התחלת צ'אט
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכולה לעזור?
דילוג לתוכן