כתיבת תוכן לאתרים | כתיבת ויקיפדיה

שיווק באמצעות תוכן – נעים להכיר

שיווק באמצעות תוכן הוא "מושג" יחסית חדש ושירות אותו מצליחות למכור ולשווק לא מעט חברות – והסיבה לכך היא העובדה שהתוכן יותר ויותר תופס את מקומות בעולם האינטרנט, כולם מבינים כי מדובר בכלי החזק ביותר ושבאמצעותו ניתן לשווק את המוצר או השירות שלכם, באופן אמין, בצורה טובה וכמובן לצפות לתוצאות טובות והחזר השקעה גבוה.

שיווק באמצעות תוכן – מה זה בדיוק?

אנחנו מניחים שאתם גולשים במאקו, YNET ואתרי חדשות שונים, נכון? אז אם תזכרו, תראו שלא מעט פעמים, מציעים לך לקרוא תוכן נוסף – זה שיווק באמצעות פלטפורמות פרסום תוכן. מתחת או במהלך כתבה תפגשו בבלוק שכותרתו תהייה: "מרחבי הרשת" או "אולי יעניין אותך גם" וכדומה. כאשר תקליקו ותכנסו אל הכתבה עצמה, תשימו לב שמדובר בכתבה שמדברת על מוצר או שירות מסוים והתוכן נכתב באופן כזה שתרצו להיות מונעים לפעולה ולרכוש את המוצר או להירשם לשירות – וזהו בדיוק התוכן המשווק שכולם מדברים עליו.

שיווק באמצעות תוכן

יצא לכם להיכנס לבלוג או להיתקל בתוכן שלם, כאשר לאורך הטקסט מדברים על מוצר או שירות מסוים? אפילו הוצב לינק לרכישה? זה השיווק באמצעות תוכן שעושה שימוש במובילי דעה למשל. המטרה כאן היא לייצר תוכן ולפרסם אותו באמצעות מובילי דעה אשר העוקבים שלהם מאמינים בהם ואוהבים להתנסות במוצרים או בשירותים בהם הם עצמם משתמשים.

יש עוד המון דרכי שיווק באמצעות תוכן אך המטרה והשימוש הם אחידים: לשווק לכם מוצר או שירות באמצעות תוכן איכותי שנכתב לשם כך בדיוק. לעיתים זה יכול להיות שיווק סמוי (כך שיראה אמין יותר), פעמים זה יכול להיות תוכן שלא תשימו לב כלל או כלל ובאופן טבעי תגלשו, תרשמו או אפילו תרכשו ופעמים אחרות זה יכול להיות מאוד ברור שכותבים לך על מוצר או שירות במיוחד שתרכשו אותו. כך או אחרת, שיווק באמצעות התוכן הפך להיות פופולרי כי כל המחקרים וכל הסימנים מצביעים לכך שמדובר בשיטה האפקטיבית והטובה ביותר לשיווק וככזו אשר גורמת לקורא להרגיש כי מדובר במוצר אמין ו/או שירות שהוא רוצה להירשם אליו.

כמה עולה תוכן כזה?

אתם בטח רוצים לדעת כמה יעלה לכם תוכן משווק? ובכן, התשובה לכך היא לא חד משמעית מכיוון שכל תוכן צריך טיפול, מחקר, רמת עבודה, רמת השקעה, דרישות ואורך, שונים. כדי שתוכלו לקבל הצעת מחיר מסודרת, יש להעביר לנו את כל המידע שאתם רוצים לכלול, להגדיר מה היעדים, היכן התוכן יפורסם ומה כמות המילים הנדרשת. לאחר מכן, נוכל לומר לכם מה העלות המדויקת. טווחי העלויות יכולים להיות החל מכמה עשרות שקלים בעבור מאמר קצר ועד מאות שקלים בעבור כתבה איכותית ומושקעת.

לסיכום, אם גם אתם הבנתם שהגיע הזמן לשנות את דרכי השיווק שלכם או להוסיף אפיק שיווקי חדש וכזה אשר זוכה לתהילה, התקשרו אלינו ובצעו הזמנת תוכן איכותי. אנחנו נלמד את המוצר שלכם ויחד נייצר תוכן אשר תוכלו להפיץ באפיקים השונים, באתר שלכם או בכל דרך אחרת בה תבחרו. אל תשכחו להוסיף תמונה מעניינת ורלוונטית וכמובן לינק ישיר.

התחלת צ'אט
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכולה לעזור?
דילוג לתוכן