כתיבת תוכן לאתרים | כתיבת ויקיפדיה

תוכן איכותי

מדוע כדאי להשקיע בתוכן איכותי לאתר?

תוכן איכותי הוא אחד מאבני היסוד של רשת האינטרנט. באמצעותו ניתן להגיע לקהל גולשים רלוונטי וממוקד יותר, באמצעותו ניתן ליהנות מהליכי קידום אפקטיביים יותר, והכי חשוב, באמצעותו ניתן למתג את בית העסק כמוביל בתחומו.תוכן איכותי

אנחנו בחברת "מילות", מתמחים בהליכי כתיבת תוכן איכותי לאתרים, ובמתן פתרונות אינטרנט מתקדמים בהתאם לצרכים השיווקיים, העסקיים והתפעוליים של כל אחד ואחת מכם. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מורחב אודות השפעת התוכן על הרגלי הגלישה שלנו, ועל חשיבות התוכן באמצעי להגברת תנועת הגולשים לאתר הבית שלכם.

5.2 מיליון ישראלים כבר נמצאים ברשת ומחפשים תוכן איכותי!

על פי סקר שנערך על ידי ועדת המדרוג למדידת שיעורי הגלישה באינטרנט, עולה כי קרוב ל-77% מאוכלוסיית ישראל כבר גולשים ברשת האינטרנט. 66% מתוכם גולשים ברשת בין שעתיים לשלוש שעות ביום (וזאת מחוץ למסגרת העבודה), ו-97% אחוז מהם גולשים לפחות פעם אחת ובשבוע!

נתונים אלו מעידים יותר מכל, על צורך מובנה והכרחי של בניית עולמות תוכן מגוונים ואיכותיים בהתאם לסוג האתר אותו אתם מפעילים ברשת. הרי בסופו של דבר, קהל הלקוחות שלכם כבר נמצא ברשת, וכל שנותר לכם לעשות הוא לחשוף אותו לאתר הבית שלכם.

כיצד עושים זאת ולמה חשוב לעשות זאת?

להלן מספר נקודות למחשבה:

  • תוכן איכותי, כלומר תוכן ענייני, מקצועי ורלוונטי לתחום בו עוסק האתר, מעלה את משך שהיית הגולש באתר בו מופיע תוכן איכותי. המשוואה שפועלת בתחום האינטרנט  קובעת כי: ככל שהגולש יבלה יותר זמן באתרכם, כך יגדל הסיכוי שהוא יבצע פעולת התקשרות כזו או אחרת עם האתר (רכישה מקוונת, השארת פרטים אישיים, מעבר בין עמודי האינטרנט של האתר וכו).
  • הליכי קידום אתרים ברמה האורגנית במנועי החיפוש מתבססים ברובם על תוכן איכותי מקצועי, רלוונטי וענייני לתחום בו עוסק האתר, וכפועל יוצא מכך, ככל שתזינו את עמודי האתר בתוכן איכותי יותר, כך מנועי החיפוש יקדמו אתכם באופן טבעי ויקפיצו את מיקמוכם ברשימת החיפוש.
  • הזנת תכנים איכותיים באתר הבית שלכם, תעניק לגולש הממוצע ערך מוסף בתחום בו הוא ביצע את החיפוש, דבר המוביל למיתוג אתרכם כאתר מוביל בתחומו בקרב ציבור הגולשים.
  • תוכן איכותי, מקצועי ורלוונטי לתחום החיפוש המעניין את הגולש הממוצע באותו הרגע, יגרום לו לעצור את החיפוש באתר הבית שלכם.

רוצים לדעת יותר על כתיבת תכנים איכותיים לאתר הבית שלכם? צרו עימנו קשר עוד היום.

התחלת צ'אט
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכולה לעזור?
דילוג לתוכן