כתיבת תוכן לאתרים | כתיבת ויקיפדיה

תוכן לאתרים

מהו תוכן לאתרים

תוכן לאתרים הינו הדבר החשוב ביותר שמכיל האתר, בלעדי תוכן איכותי האתר לעולם לא יקבל מצג של אתר מקצועי והגולשים שכן הגיעו לאתר, יהפכו לקוחות של אתר אחר. עולם האינטרנט מתבסס על כמה דברים כאשר כולם מעמידים את הגולש במרכז. אתר אשר יכיל תוכן שאינו איכותי, יפה ומעוצב ככל שיהיה, לא יהיה מעניין ולא תהייה סיבה לגולשים לחזור. אם הצבא צועד על קיבתו אזיי האתר מתקיים על תוכנו.

להשקיע או לא להשקיע

רבים מלקוחותינו שואלים אותנו למה וכמה כדאי להשקיע בכל הקשור בתהליך תוכן לאתרים. תשובתנו תמיד תהייה זהה ואחידה והיא "כן". ההסבר שיגיע לאחר מכן יכיל בתוכו את העובדה שענקית החיפוש, גוגל, שמה את הגולש בפרונט ואתר אשר לא יספק תוכן איכותי או ערך לגולש, לא יקבל דירוג טוב. כמו כן, אם כבר השקעתם בבניית אתר, למה לעשות חצי עבודה?! עלויות כתיבת תוכן לאתר אינן בשמיים ולבטח ישתלמו בכל פעם שיחזור אליכם גולש, יומר ללקוח ויהנה מהתוכן שכתוב אצלכם. חשיבות מצג מקצועי היא עליונה ולא כדאי "לבייש" את האתר שלכם עם תוכן שהוא פחות מהטוב ביותר. עצרו רגע והיזכרו באתר בו נתקלם בעבר והתוכן לא היה באיכות גבוהה, האם חזרתם אליו? האם התרשמתם? האם הוצאת כרטיס אשראי והזמנתם מוצר מאתר שאינו נראה מקצועי? ככל הנראה, התשובה שלכם תהייה שלילית.

תוכן לאתרים וחשיבותו

חשיבות תוכן לאתרים הינה עליונה ואין יותר חשוב ממנו בכל הקשור לאתר שלכם. הביטוי המפורסם "אל תשפטו ספר על פי הכריכה שלו" רק ממחיש ומוכיח את טענת חשיבות התוכן. תוכן ישאיר ויחזיר לגולשים לאתר שלכם, יופי ועיצוב לאו דווקא. אם בניתם אתר או שיש לכם אתר פעיל, צרו איתנו קשר ובקשו הצעת מחיר לכתיבת תוכן לאתר. אנו יותר מנשמח לערוך בדיקת התוכן הקיים באתר שלכם אם יש, ולהציע מקצה שיפורים. צוות חברת מילות הוא צוות מקצועי ושם דבר בתחום כתיבת התוכן ואנו מתמחים בכל סוגי התוכן: תוכן שיווקי, תוכן איכותי, תוכן מניע לפעולה, קופירייטיניג, מאמרי קידום ועוד.

פנו אלינו עוד היום עבור תוכן איכותי למחר

התחלת צ'אט
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכולה לעזור?
דילוג לתוכן