כתיבת תוכן לאתרים | כתיבת ויקיפדיה

תוכן שיווקי – המלך הבלתי מעורער

תוכן שיווקי – המלך הבלתי מעורער של רשת האינטרנט

"התוכן הוא המלך" קבע ביל גייטס מייסד מיקרוסופט, בראשית ימיה של רשת האינטרנט, ומאז ועד היום ממשיכים לזרום אלינו מדי יום מיליארדי מילים ותכנים באמצעות צינורות המידע והחיפוש של הרשת. בשורות הבאות ננסה להבין מהי המהות האמיתית של התכנים השיווקים, מה הופך תוכן שיווקי לאתרים לאיכותי יותר ומדוע אתר אינטרנט ללא תוכן שיווקי הוא כמו סיר ללא מכסה, כלומר, אתר פעיל ללא תנועת גולשים…

תוכן שיווקי לאתרים – מה זה בכלל?

מאחורי כל אתר אינטרנט (בלי קשר לגודלו ואופיו) עומדת מטרה ברורה אחת: יצירת תנועת גולשים. מטרה זו מושגת באמצעות עולמות תוכן שיווקי תוכן מעניינים ומרתקים המוזנים בין דפי האתר, כאשר כל אחד מעולמות התוכן קשור בצורה ישירה או עקיפה לתחום הכללי בו עוסק האתר ולאופיו. תוכן שיווקי לאתרים הוא למעשה תוכן איכותי וענייני שמצד אחד חושף את הגולש הממוצע לנושאים חדשים ומעניינים הקשורים לעולמות התוכן של האתר, ומצד שני הוא מהווה אמצעי סמוי להנעת הלקוח לנקיטת פעולה כזו או אחרת (הנעה לפעולה). תכנים שיווקים מיועדים לכל סוגי האתרים ברשת האינטרנט, החל מאתרי תדמית המשווקים מוצר או שירות כזה או אחר, דרך אתרי מסחר מקוון ועד לאתרים אינפורמטיביים העוסקים במקורות מידע בנוגע לתחום ספציפי לגביו הגולש מבצע פעולות חיפוש ברחבי הרשת.

תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט – כיצד ?

יצירת תוכן שיווקי לאתרים הינה פעולה מקצועיות המיושמת בעיקר על ידי חברות תוכן העוסקות בהתאמת כל סוגי התכנים לכל סוגי האתרים. כאחת מחברות התוכן המובילות ביותר בישראל, אנחנו בחברת מילות, מעמידים לרשותכם ניסיון רב שנים ביצירת תוכן שיווקי לאתרים המותאם לאופי האתר ולקהלי היעד אליהם הוא פונה.

יצירת תכנים שיווקים באמצעותנו הינו הליך יצירתי המיושם באמצעות מספר שלבים מקצועיים הכוללים בין היתר:

  • אפיון האתר והגדרת מטרות התוכן השיווקי- בין יתר המטרות תמצאו: תוכן שיווקי לצרכי קידום במנועי חיפוש, תוכן שיווקי למטרות הנעה לפעולת הגולשים בתוך דפי האתר, תוכן שיווקי לצרכי יצירת תנועת גולשים לאתר ועוד.
  • מחקר מקיף אודות התחום לגביו אנו נדרשים לנסח ולערוך תכנים שיווקיים- אנחנו בחברת מילות נעזרים בכל מקורות המידע האיכותיים העומדים לרשותנו. מקורות המידע שלנו כוללים בין היתר: ספרות מקצועית, מנועי חיפוש ברשת, מקורות מידע המועברים אלינו ממזמין השירות, נתונים סטטיסטיים המגיעים אלינו באמצעות מקורות מידע של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ועוד.
  • יצירת תכנים שיווקים על ידי צוות כותבים מקצועי ובעל ניסיון שיווקי- אצלנו בחברת מילות תוכלו ליהנות משירותי הניסוח, הכתיבה והעריכה של צוותי קריאייטיב המגיעים מענף השיווק והפרסום. צוותי הכתיבה שלנו כוללים בין היתר: קופירייטרים מנוסים, אנשי תוכן ויצירה, עיתונאים ועוד.

רוצים לדעת יותר על הליכי יצירת תוכן שיווקי לאתרים בחברת מילות? אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ישיר להצלחה השיווקית שלכם ברשת.

התחלת צ'אט
תודו שזה כזה נוח בוואטסאפ... ועכשיו, כיצד אני יכולה לעזור?
דילוג לתוכן